Ubytovanie

Ak sa niečo nechýba v Mexiku, to sú ubytovacie kapacity. Od low-cost vnútorno-mestkých hotelov mládežníckych hostelov až po hotely na plážiach tyrkysového Karibského mora,kde sa nachádzajú päťhviezdičkové hotely všetkých kategórií. Hotely sú k dispozícii v neobmedzenom množstve v jednotlivých kategóriách v Cancúne, a jeho 60 km okolí, južne od Playa del Carmen a Mayskej riviéry..

  Ak chcete pokoj a samotu, môžete si zapožičať "Cabana" na opustenej pláži v Tulum. Cabana je malá chata postavená z palmového lístia. Stavby pripomínajúce tropické podmienky sú obvykle pri námorných / riečnych vodách V závislosti na cene od najjednoduchších s kúpeľnou, môžu byť s bazénom (klimatizácia a TV)

Bez závislosti na kategórii hotelov je k dispozícii mnoho ďalších služieb dostupných pre návštevníkov. Napr. požičovňa áut, banky, bankomaty, telefón, internet, práčovňa, sauna, masáže na každom rohu ulice. Potápačom doporučujeme ubytovanie v Cancune alebo Playa del Carmenlebo,lebo presun na potápačské lokality nezaberie veľa času.

V hoteli Celuisma Dos Playas nájdete 129 izieb s nutným komfortom pre príjemný pobyt.

http://www.dosplayas.com/accommodations  

 

 

V Plaza del Carmen je k dispozícii hotel Tukan

http://www.tukanhotels.com/EN/tukan/index.htm

Facebook