Bezstarostná svadba a svadobná cesta v Las Vegas

VSTÚPTE Do sveta bezstarostných svadieb v Las Vegas

Prečo s nami?

Naše dlhodobé skúsenosti s organizovaním svadieb v Las Vegas je garanciou na kvalitné služby.
Vzrušenie páru nezačína iba vo vegas. Od okamihu, keď nás navštívia, naša spolupráca im prináša denne viac a viac vzrušenia. Nekonečné telefonovania, návštevy, E-mailovania a ich túžby sa začínajú naplňovať.
Ako sa dozviedajú presné dianie vo Vegas a ďalšie detaily ich svadby, stávajú sa nadšenými, a vzrušenie stúpa.
Oni vedia, že sú v bezpečí, že sa nestratia a budú mať všetky oficiálne záznamy po ich návrate domov osvedčené aj na slovensku. Nehovoriac o nezabudnuteľných zážitkoch. 

Prečo? Balíčky šité na mieru a osobitný prístup ku každému páru to zaručia.Mladý pár nie je sám na druhej strane sveta ani v prípade, že nehovoria po anglicky. Takmer všetky služby sú v ich vlastnom jazyku, počnúc prvým telefonátom, cez make-up a účes až po vodiča limuzíny a prípadne aj vlastného fotografa ...

Prečo Las Vegas?

Od okamihu, kedy sa pár rozhodne na deň svadby, vyvstáva otázka: kde usporiadať svadbu, a kam sa obrátiť na svadobnú cestu? 

Skúsenosti posledných  5 rokov ukazujú silný nárast v počte svadieb v zahraniční. Prečo? Páry hľadajú výzvu, exotiku, zábavu a nové zážitky. Z posledných 12 párov každý povedal, že po veľa uvažovaní, a všetkých výpočtoch im bolo jasné, že najlepším riešením svadby je svadba v zahraničí, a špeciálne v Las Vegas. Dokonca aj tie páry, ktoré chceli obnoviť po 15 rokoch manželstva sa rozhodli za Vegas. Po rozhodnutí v mnohých prípadoch rodina a niektorí priatelia s trochou mračenia pozerajú na budúci pár, ale po návrate s veselou "Afterparty" všetci budú spoločne oslavovať nový začiatok. 

Prečo si vyberú snúbenci Las Vegas?  Las Vegas je nielen svetovým zábavným centrom, ale mesto aj svadby. Štatistiky pre štát Nevada v Las Vegas, uvádzajú viac než 120,000 sobášov ročne.  Je tu ponuka najrôrzorodejších svadobných miestností. Kvalita služieb je nad priemerom, nespočet miestnych a zaujímavosti v okolí zaručujú naozaj úžasný zážitok, a ceny sú prijateľné. 

Jednoducho pár na svadbe v LAs Vegas sa venuje iba sebe, užívajú si medové týždne a vrátia sa domov plný nových zážitkov do novéh života. 

VSTÚPTE Do sveta bezstarostných svadieb v Las Vegas

Svadba snov v Las vegas je pred vami ...

Naša cestovná kancelária Maxlight od roku 2015 je výhradným zastúpením firmy Worry free Las Vegas veddings, a ponúka vám kompletný servis.

 

VSTÚPTE Do sveta bezstarostných svadieb v Las Vegas

 

Facebook

0028.jpg

Online video

Maxlight cestovná kancelária