Singlepotápač nie je potápač ktorý sa potápa sám, ale ktorý si hladá partnera na potápanie...
Pre viacerých je Single životný štýl

Máte problém s potápaním sám?

Všetky cestovné kancelárie ponúkajú cesty pre dvojice?

Aké má vlastne single cestovateľ možnosti v bežných cestovných kanceláriách?

Hladáš partnera na weekendové potápanie na jayero?

Chces si urobiť potápačský kurz, ale sám sa ti do toho nechce?

Na stránkach nájdete potápačské akcie a iné výlety, kde si jednotlivci môžu nájsť pre seba partnerov na cestovanie, alebo aj na viac.

Veríme, že tieto stránky budú spájať ľudí, ktorých spája krásne prostredie, a to je voda. Či sa potápate, cestujete, alebo chete s tým začať, tak je to určené pre vás.

Ponúkame možnosť nájsť si nových kamarátov, spolucestujúcich na cesty, kam by ste sám netrúfli. Keď hladáte partnera aj do života, tak možno sa to podarí cez vaše hobby.

Náš cieľ
s našim hlavným partnerom Lighthouse divecenter, s pobočkami v Egypte v SHarm El Sheikhu, Hurghade a Dahabu a 5* safariloďou MIracle 1 vám zabezpečiť dovolenku s neuveritelnými zážitkami.
Velrybí žraloci na Filipínach, biely žralok a manty v Južnej afrike, nedotknuté ostrovy Galapág, veselé Thajsko a nezabudnuteľné Bali vám budú predstavené najlepšími sprievodcami na najkrajších miestach. 
S renomovanými cestovnými kanceláriami vo svete a na slovensku skoordinujeme cestovanie pre Singlov. Budeme ponúkať bežné ale aj špeciálne výlety pre Single.

Facebook